Nadzór

Pomorskiego Kuratorium Oświaty
Bajkowe Przedszkole w Słupsku znajduje się pod nadzorem Pomorskiego Kuratorium Oświaty – raport z ewaluacji

Program edukacyjny:

Za cel edukacyjny postawiliśmy sobie jak najlepsze przygotowanie dziecka do osiągnięcia dojrzałości szkolnej. Wspomaganie i ukierunkowanie jego rozwoju, nabywanie umiejętności poprzez działanie. Wykształcenie umiejętności uczenia się u dziecka jest niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników w szkole.

Przyjęty przez nas program został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wykorzystujemy elementy pedagogiki zabawy “Klanza”. Program zgodny jest z nową podstawa programową nauczania przedszkolnego.

http://www.bajkoweprzedszkole.pl/wp-content/uploads/2023/06/Logo_KO.jpg

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt:  6:30  – 17:30

KONTAKT

ul. Rybacka 5a, 76-200 Słupsk
604 518 550
sekretariat@bajkoweprzedszkole.pl